در ادامه پست قبلي که در حال کشف فرصت هايي بودم که قرنطينه پيش رومون گذاشته بايد بگم تو خونه هم کار واسه انجام دادن زياد هستاااچشمك

يکي از گزينه ها خونه تي خيلي اصولي بودکه البته چون تابستون بخاطر اسباب کشي اساسي به خونه و وسايلش رسيده بودم خوب اين روزها کار زيادي نداشتم. 

گزينه بعدي کارهاي هنري بود و در کنارش آشپزي و شيريني پزي که دخترم عاشق اين کاراستدوست داشتن و تقريبا هر روز ما کيک و شيريني و پيتزا و پيراشکي و درست کرديم که قبلا هفته اي يکبار شايد فر روشن ميشد! ديديم اين سرگرمي ادامه پيدا کنه ممکنه بعد قرنطينه دچار اضافه وزن بشيم که البته اين مشکل رو با ورزش شبانگاهي روي پشت بام اپارتمان حل نموديم نكته بين( البته اگه آسمون مشهد همکاري بکنه که ماشالله خوب ميباره. ) 

اسباب بازي هاي دختري در حال افزايش هست و اين قسمت به عهده ي همسرم هست چون حوصله بازي هاي فکري رو با بچه بيشتر از من داره . 

تايمي هم جدا به تک تک افراد اختصاص پيدا ميکنه ، دختري کارتون، من گوشي و مطالعه ازاد و موسيقي، همسرم کامپيوتر و فيلم و مطالعه در حيطه کاري خودش و اخبار و اخبار بايد فكر كرد

فکر ميکنم برنامه م در روزهاي اينده هم يه خياطي حسابي باشهتبسم

پ ن: بازديدهاي اين وبلاگ تقريبا به تعداد همون چند سال پيش هست بلکه بيشتر حتي.و اين خيلي برام جالبه! 

البته فعاليت من و دوستان وبلاگي قديم در اينستا همچنان برقراره و انرژي اونجا بيشتره، ولي دوست دارم اينجا هم بروزرساني بشهخدانگهدار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کنکاش عاشقِ بیچاره برج خنک کننده نیلو رایانه musicdan Cassandra مهاجرت به استراليا نماشويي و کفسابي اتد پلاس شاهراه